Bredd Höjd  
Spellista
HTML kod
Direktlänk

Valärenden, del 2

  1. Val av styrelsen för Ekehagens Forntidsby AB
  2. Val av lekmannarevisor för Ekehagens Forntidsby AB
  3. Val av ombud vid Ekehagens Forntidsby AB:s bolagsstämmor
  4. Val till styrelsen för Falbygdens Bredband AB – förslag
  5. Val av lekmannarevisor för Falbygdens Bredband AB
  6. Val av ombud vid Falbygdens Bredband AB:s bolagsstämmor
  7. Val av styrelsen för Falköpings Hyresbostäder AB
  8. Val av lekmannarevisor för Falköpings Hyresbostäder AB
  9. Val av ombud vid Falköpings Hyresbostäder AB:s bolagsstämmor
  10. Val av styrelsen för Fastighetsaktiebolaget Mösseberg
  11. Val av lekmannarevisor för Fastighetsaktiebolaget Mösseberg
  12. Val av styrelsen för Hotellfastigheter i Falköping AB
  13. Val av lekmannarevisor för Hotellfastigheter i Falköping AB
  14. Val av ombud vid Hotellfastigheter i Falköping AB:s bolagsstämmor
  15. Val av ombud vid Inera AB:s ägarråd
  16. Val av revisor för den ekonomiska föreningen Falköping Nu
  17. Val av ombud vid den ekonomiska föreningen Falköping Nu:s föreningsstämmor
  18. Val av ombud vid den ekonomiska föreningen Kommuninvests föreningsstämmor
  19. Val av revisor för den ideella föreningen Alphems Arboretum
  20. Val till styrelsen för Falbygdens Hembygds- och Fornminnesförening
  21. Val till styrelsen för Stenstorps Hembygds- och Fornminnesförening
  22. Val till styrelsen för stiftelsen Ekehagens Forntidsby
  23. Val av revisor för stiftelsen Ekehagens Forntidsby
  24. Val av styrelsen för stiftelsen Ållebergs Segelflygmuseum
  25. Val av revisor för stiftelsen Ållebergs Segelflygmuseum
  26. Val av ombud vid årsmötet med stiftelsen Ållebergs Segelflygmuseum
  27. Val av kassör för stiftelsen Alfred Lauréns Understödsfond
  28. Val av nämnden för stiftelsen Anders och Estrid Nilssons donationsfond för socialt arbete
  29. Val av kassör för stiftelsen Anders och Estrid Nilssons donationsfond för socialt arbete
  30. Val av nämnden för stiftelsen Axel och John Ekmans understödsfond
  31. Val till styrelsen för stiftelsen Donationsfonden Erika och Lauritz Kappers minne
  32. Val till bestyrelsen för stiftelsen Hjortska donationskassan
  33. Val av nämnden för stiftelsen Joh. Halléns understödsfond för behövande köpmän i Falköpings stad
  34. Val av revisor för stiftelsen Joh. Halléns understödsfond för behövande köpmän i Falköpings stad
  35. Val av kassör för stiftelsen Johan Erik Lauréns donationsfond
  36. Val av nämnden för stiftelsen Johan Malcom Blancks fond
  37. Val av styrelsen för stiftelsen 1913 års Maltdrycksbolags Understödsfond
  38. Val av borgerliga begravningsförrättare
  39. Val av gode män vid lantmäteriförrättningar
  40. Val av ombud vid årsmötet med Sweden Emilia Romagna Network, SERN
  41. Val till styrelsen för Vattenrådet Vänerns sydöstra tillflöden – förslag
  42. Val av ombud till rådsstämmor för Vattenrådet Vänerns sydöstra tillflöden
  43. Val av ombud till föreningsstämmor med den ekonomiska föreningen Ätrans Vattenråd
  44. Återbesättande av uppdraget som ersättare i stiftelsen Falköpings Utsädesfond efter Bengt Kullander (C)
  45. Val till förbundsdirektionen för kommunalförbundet Tolkförmedling Väst
Denna WebbTV sändning produceras i sammarbete med Radio Falköping 90,8 MHz
© Radio Falköping - Webbsidan använder Cookies